Отзывы наших клиентов
Помогаем малому бизнесу привлечь и удержать клиентов за 30 дней
Отзывы по разработанным
мобильным приложениям
Додаток нам розробили вже через місяць, в той час як інші компанії обіцяли розробку за 3 місяці. Ціна приємно здивувала! Для тих, в кого бюджет обмежений, такий варіант найкращий.Також подобається клієнтська підтримка. Менеджери постійно на зв"язку, всі зміни і виправлення нам робили швидко. Такій компанії варто довірити розробку додатку! Рекомендую!
Stas Gayder
22 июня 2017
Получил море позитивных эмоций от работы с профессиональной командой!
Для начала - подкупили недорогой ценой. Качество конечного продукта - выше ожиданий. Закончили на неделю раньше оговоренного срока, что очень порадовало. Ребята постоянно на связи во всех доступных средствах общения. Так держать! Обращусь снова!!!
Voitsekhovskiy Alexey
16 марта 2017
Працюю з хлопцями більше року. Зробили додаток. Зараз замовляла лендінг. Перевищили мої очікування. І з кожним днем бачу рівень їх профісіоналізму росте. Приємно працювати з компанією, яка постійно розвивається! Успіхів вам! До нових проектів ;)
Наталія Безвуляк
21 февраля 2017
Самая инновационная IT компания в Украине, было очень приятно работать, не смотря на расстояние в 1000 километров между Харьковом и Львовом ;)Ребята работают оперативно и качественно, рекомендую всем кто ценит время и деньги ;)
Андрей Орел
28 февраля 2017
Хорошая компания. Сделали нам отличное мобильное приложение, которого нашей компании давно не хватало :)
Tanya Kogelts
9 июля 2015
Отзывы по разработанным
сайтам и лендингам
Днями отримали лендінг-пейдж нашого нового кулінарного туру по Львову.
Результатом задоволені повністю. Важливо: робота здана в обумовлені строки, всі завдання виконані відповідно до наших побажань, в процесі роботи вносились корективи – на всі зауваження реагували оперативно. Дякуємо @AwiosApps за виконану роботу!
Olha Vuytsyk
21 февраля 2017
Ребята сделали landin page все отлично, сроки выдержаны. То что сделали мне понравилось), также не останавливаемся и работаем по другим направлением с этой замечательной командой!
Сергій Сіндяшкін
22 мая 2017
Замовляв розробку лендінгу.
Сподобалося: людське відношення з боку п. Сергія. Все, що потрібно було підправити було підправлено. Ціна в 2 рази менша ніж в агентствах.Зробили вчасно!

Не сподобалося: це більше технічні зауваження, але вони важливі, Лендінг не був повністю оптимізований під усі екрани. Якість верстки бажано покращити.

Висновок: рекомендую до співпраці якщо у вас обмежений бюджет або робите тестовий проект і не впевнені в його успішному просуванні.
Руслан Юркив
3 февраля 2017
Замовила сайт для нашої школи (kartondigital .com .ua)
Хлопці зробили менше ніж за тиждень!!! Це мега швидко, враховуючи попередній досвід співпраці з фрілансерами(((
Все зробили згідно брифу і наших побажань! Завжди на зв'язку, оперативно реагують на всі зауваження, правки! Дякуємо AwiosApps за роботу!
Ира Жеваго
30 января 2017
Очень доволен результатами работы! Качество исполнения сайта - отличное, скорость реакции на правки - мгновенная. Особенно порадовало то, что работа кипит и в 7 и 8 вечера. Рекомендую всем!
Ivan Matveev
7 февраля 2017
Видео-отзывы